DIN 6912 A4-070 M 6X35
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta ja avainura
Nimikkeen numero
691246 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150134
Nettopaino 100:aa kohti
0,830 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
691246 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150134
Nettopaino 100:aa kohti
0,830 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kierteen pituus (b) | 18 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 10 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4 mm |
| Kanta | SW 5 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 560 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 6912 A4-070 M 6X35