DIN 6912 A4 M 8X20
Kuusiokoloruuvit, lieriökanta ja avainura
Nimikkeen numero
691248 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150271
Nettopaino 100:aa kohti
1,020 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
691248 20
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150271
Nettopaino 100:aa kohti
1,020 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| Kierteen pituus (b) | 13 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan halkaisija (dk) | 13 mm |
| Kannan korkeus (k) | 5 mm |
| Kanta | SW 6 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Kuusiokolo |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Ihanteellinen ruuviliitoksiin konealalla.Käyttöalue
KoneenrakennusOminaisuudet
- "0" = alennettu kantavuusJaa DIN 6912 A4 M 8X20