DIN 6921 A2-70 M 10X45/45
Kuusioruuvit, laippa ja lukkohammastus
Nimikkeen numero
69212010 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377246301
Nettopaino 100:aa kohti
4,340 kg
Nimikkeen numero
69212010 45
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377246301
Nettopaino 100:aa kohti
4,340 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 9,2 mm |
| Kanta | SW 15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 22,3 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
- Suuri asetuspinta huolehtii voimien ihanteellisesta jakautumisesta- Lukkohammastus vähentää ruuvin irtoamisen vaaraa
Käyttötarkoitukset
Suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseenKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä (A2) mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys (A4)
Käyttöalue
Aurinkokenno, MetallirakennusTuote-esitteet
Jaa DIN 6921 A2-70 M 10X45/45