DIN 6921 A2-70 M 12X80/80
Kuusioruuvit, laippa ja täyskierre
Nimikkeen numero
6921212 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377278173
Nettopaino 100:aa kohti
8,196 kg
Nimikkeen numero
6921212 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377278173
Nettopaino 100:aa kohti
8,196 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 12 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 11,5 mm |
| Kanta | SW 16 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 26,6 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta huolehtii voimien ihanteellisesta jakautumisestaKäyttötarkoitukset
Suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseenKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä (A2) mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys (A4)
Käyttöalue
Metallirakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6921 A2-70 M 12X80/80