DIN 6921 A4-70 M 5X50/50
Kuusioruuvit, laippa ja lukkohammastus
Nimikkeen numero
6921405 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377404404
Nettopaino 100:aa kohti
0,941 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
6921405 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377404404
Nettopaino 100:aa kohti
0,941 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5,4 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 11,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseenKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä (A2) mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys (A4)
Käyttöalue
Metallirakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6921 A4-70 M 5X50/50