DIN 6921 A4-70 M 8X16/16
Kuusioruuvit, laippa ja täyskierre
Nimikkeen numero
692148 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377244130
Nettopaino 100:aa kohti
1,367 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
692148 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377244130
Nettopaino 100:aa kohti
1,367 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 8,1 mm |
| Kanta | SW 13 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 700 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 18 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseenKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä (A2) mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys (A4)
Käyttöalue
Metallirakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6921 A4-70 M 8X16/16