DIN 6923 A4-80 M 10
Kuusiomutterit, laippa ja lukkohammastus
Nimikkeen numero
6923410
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150943
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
6923410
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150943
Nettopaino 100:aa kohti
1,120 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 21,8 mm |
| Korkeus (m) | 10 mm |
| Kulmamitta (e) | 16,64 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta lukkohammastuksellaKäyttötarkoitukset
Adapterilevyjen ja muiden suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseen.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6923 A4-80 M 10