DIN 6923 A4 M 4
Kuusiomutterit, laippa ja lukkohammastus
Nimikkeen numero
692344
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150967
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
692344
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377150967
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 7 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 10 mm |
| Korkeus (m) | 4,65 mm |
| Kulmamitta (e) | 7,66 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta lukkohammastuksellaKäyttötarkoitukset
Adapterilevyjen ja muiden suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseen.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6923 A4 M 4