DIN 6926 A4-80 M 10
Laippamutterit, itselukittuvat, ilman lukkohammastusta
Nimikkeen numero
69264010
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377267931
Nettopaino 100:aa kohti
1,330 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
69264010
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377267931
Nettopaino 100:aa kohti
1,330 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 10 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 15 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 21,8 mm |
| Kulmamitta (e) | 16,64 mm |
| Mitta h (h) | 13,5 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta ja ylimääräinen ruuvivarmistus ei-metallisen lisäkkeen avullaKäyttötarkoitukset
Adapterilevyjen ja muiden suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseen.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Käyttöalue
KoneenrakennusTuote-esitteet
Jaa DIN 6926 A4-80 M 10