DIN 6926 A4-80 M 8
Laippamutterit, itselukittuvat, lukkohammastuksella
Nimikkeen numero
692648
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377246233
Nettopaino 100:aa kohti
0,822 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
692648
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377246233
Nettopaino 100:aa kohti
0,822 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| Kanta | SW 13 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| vahvuus (Rm) | 800 N/mm² |
| Laipan halkaisija (dc) | 17,9 mm |
| Kulmamitta (e) | 14,38 mm |
| Mitta h (h) | 11,1 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Suuri asetuspinta lukkohammastuksella ja ylimääräisellä ruuvivarmistuksella ei-metallisen lisäkkeen avullaKäyttötarkoitukset
Adapterilevyjen ja muiden suurempaa asetuspintaa tarvitsevien rakenneosien kiinnitykseen.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Käyttöalue
Koneenrakennus, AurinkokennoTuote-esitteet
Jaa DIN 6926 A4-80 M 8