DIN 7500 A2 CE M 2,5X8 TX8
Kierteen muovaavat kupukantaiset ruuvit, muoto CE
Nimikkeen numero
75002CT25 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377240255
Nettopaino 100:aa kohti
0,049 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75002CT25 8
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377240255
Nettopaino 100:aa kohti
0,049 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 8 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 4,7 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,96 mm |
| Kanta | TX8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusajat lyhenevät, koska kierteenleikkuu jää pois
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitokset metallirakennuksessa, saniteetti- ja lämmitysrakennuksessa.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
KoneenrakennusTuote-esitteet
Jaa DIN 7500 A2 CE M 2,5X8 TX8