DIN 7500 A2 CE M 4X16 Z
Kierteen muovaavat kupukantaiset ruuvit, muoto CE
Nimikkeen numero
75002C4 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377152459
Nettopaino 100:aa kohti
0,225 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75002C4 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377152459
Nettopaino 100:aa kohti
0,225 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,64 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,92 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusajat lyhenevät, koska kierteenleikkuu jää pois
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitokset metallirakennuksessa, saniteetti- ja lämmitysrakennuksessa.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7500 A2 CE M 4X16 Z