DIN 7500 A2 ME M 3X20 Z
Kierteen muovaavat uppokantaiset ruuvit, muoto ME
Nimikkeen numero
75002M3 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377337566
Nettopaino 100:aa kohti
0,096 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75002M3 20
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377337566
Nettopaino 100:aa kohti
0,096 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 20 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,2 mm |
| Kannan korkeus (k) | 1,65 mm |
| Kanta | PZ1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusajat lyhenevät, koska kierteenleikkuu jää pois
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitokset metallirakennuksessa, saniteetti- ja lämmitysrakennuksessa.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7500 A2 ME M 3X20 Z