DIN 7500 A2 ME M 6X16 Z
Kierteen muovaavat uppokantaiset ruuvit, muoto ME
Nimikkeen numero
75002M6 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377337641
Nettopaino 100:aa kohti
0,335 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
75002M6 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377337641
Nettopaino 100:aa kohti
0,335 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | metrinen |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,3 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| vahvuus (Rm) | 500 N/mm² |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusajat lyhenevät, koska kierteenleikkuu jää pois
Käyttötarkoitukset
Ruuviliitokset metallirakennuksessa, saniteetti- ja lämmitysrakennuksessa.Käyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä
ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja
Käyttöalue
KoneenrakennusJaa DIN 7500 A2 ME M 6X16 Z