DIN 7504 1.4006 M 6,3X50 TX30
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044006MT63 50
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377367266
Nettopaino 100:aa kohti
1,060 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
75044006MT63 50
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377367266
Nettopaino 100:aa kohti
1,060 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,55 mm |
| Kanta | TX30 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Mitta dp (dp) | 5,8 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusaikojen lyheneminen tavanomaisiin levyruuveihin verrattuna.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Soveltuu teräkselle ja pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, PuurakennusOminaisuudet
- martensiittinen ruostumaton teräs, karkaistu (1.4006)Jaa DIN 7504 1.4006 M 6,3X50 TX30