DIN 7504 1.4006 O 4,2X19 TX20
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75044006OT42 19
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377351609
Nettopaino 100:aa kohti
0,188 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044006OT42 19
Teräslaatu
C1
EAN/GTIN
4043377351609
Nettopaino 100:aa kohti
0,188 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Mitta dp (dp) | 3,6 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusaikojen lyheneminen tavanomaisiin levyruuveihin verrattuna.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
- Soveltuu teräkselle ja pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, PuurakennusOminaisuudet
- martensiittinen ruostumaton teräs, karkaistu (1.4006)Jaa DIN 7504 1.4006 O 4,2X19 TX20