DIN 7504 A2 M 4,2X50 V2
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75042MV42 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377251084
Nettopaino 100:aa kohti
0,429 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
75042MV42 50
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377251084
Nettopaino 100:aa kohti
0,429 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,1 mm |
| Kanta | V2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Nelikanta |
| Mitta dp (dp) | 3,5 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
NelikantaKanta tarjoaa ihanteellisen täydennyksen jo tutuille kannoille, kuten TX, PZ ja PH
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuTuote-esitteet
Jaa DIN 7504 A2 M 4,2X50 V2