DIN 7504 A2 O 3,5X9,5 H
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75042O35 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377338617
Nettopaino 100:aa kohti
0,055 kg
Nimikkeen numero
75042O35 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377338617
Nettopaino 100:aa kohti
0,055 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 9,5 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,3 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kanta | PH2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Mitta dp (dp) | 2,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A2 O 3,5X9,5 H