DIN 7504 A2 O 4,2X38 TX20
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75042OT42 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239969
Nettopaino 100:aa kohti
0,320 kg
Nimikkeen numero
75042OT42 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377239969
Nettopaino 100:aa kohti
0,320 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kanta | TX20 |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Mitta dp (dp) | 3,6 mm |
Tuotetiedot
Tuote-edut
Lyhyet asennusajatAsennusaikojen lyheneminen tavanomaisiin levyruuveihin verrattuna.
Heilumaton kanta
TX-kanta mahdollistaa helpon ja varman ruuvauksen ruuvin asettamisesta aina sen upottamiseen asti.
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuTuote-esitteet
Jaa DIN 7504 A2 O 4,2X38 TX20