DIN 7504 A2 O 4,2X38 Z
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75042O042 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377154262
Nettopaino 100:aa kohti
0,275 kg
Nimikkeen numero
75042O042 38
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377154262
Nettopaino 100:aa kohti
0,275 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Mitta dp (dp) | 3,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A2 O 4,2X38 Z