DIN 7504 A2 O 6,3X80 Z
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75042O063 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377368317
Nettopaino 100:aa kohti
1,460 kg
Nimikkeen numero
75042O063 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377368317
Nettopaino 100:aa kohti
1,460 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,9 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,15 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Mitta dp (dp) | 5,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A2 O 6,3X80 Z