DIN 7504 A4 K 5,5X140
Itseporautuvat kuusioruuvit, kaulus, muoto K
Nimikkeen numero
75044K55 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377406590
Nettopaino 100:aa kohti
2,030 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
75044K55 140
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377406590
Nettopaino 100:aa kohti
2,030 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 140 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5,4 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 8,71 mm |
| Laipan halkaisija (dc) | 11 mm |
| Mitta dp (dp) | 4,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 K 5,5X140