DIN 7504 A4 K 6,3X125
Itseporautuvat kuusioruuvit, kaulus, muoto K
Nimikkeen numero
75044K63 125
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377406644
Nettopaino 100:aa kohti
2,393 kg
Pakkausyksiköt:
100
Nimikkeen numero
75044K63 125
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377406644
Nettopaino 100:aa kohti
2,393 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 125 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5,9 mm |
| Kanta | SW 10 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 10,95 mm |
| Laipan halkaisija (dc) | 13,2 mm |
| Mitta dp (dp) | 5,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 K 6,3X125