DIN 7504 A4 M 2,9X16 H
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044M29 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377364579
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044M29 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377364579
Nettopaino 100:aa kohti
0,070 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,9 mm |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,6 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,2 mm |
| Kanta | PH1 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Mitta dp (dp) | 2,3 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 M 2,9X16 H