DIN 7504 A4 M 4,2X19 TX20
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044MT42 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366443
Nettopaino 100:aa kohti
0,190 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044MT42 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366443
Nettopaino 100:aa kohti
0,190 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,2 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 3,05 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kanta | TX20 |
| Mitta dp (dp) | 3,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 M 4,2X19 TX20