DIN 7504 A4 M 4,8X38 TX25
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044MT48 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366580
Nettopaino 100:aa kohti
0,470 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044MT48 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366580
Nettopaino 100:aa kohti
0,470 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 3,55 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kanta | TX25 |
| Mitta dp (dp) | 4,1 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 M 4,8X38 TX25