DIN 7504 A4 M 5,5X35 H
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044M55 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377231475
Nettopaino 100:aa kohti
0,610 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
75044M55 35
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377231475
Nettopaino 100:aa kohti
0,610 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 35 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,95 mm |
| Kanta | PH3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Mitta dp (dp) | 4,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 M 5,5X35 H