DIN 7504 A4 M 6,3X38 TX30
Itseporautuvat kupukantaruuvit, muoto M
Nimikkeen numero
75044MT63 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366870
Nettopaino 100:aa kohti
0,840 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
75044MT63 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377366870
Nettopaino 100:aa kohti
0,840 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,5 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 4,55 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kanta | TX30 |
| Mitta dp (dp) | 5,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 M 6,3X38 TX30