DIN 7504 A4 O 3,5X22 TX10
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75044OT35 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377369284
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044OT35 22
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377369284
Nettopaino 100:aa kohti
0,110 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,3 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,35 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | TX |
| Kanta | TX10 |
| Mitta dp (dp) | 2,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 O 3,5X22 TX10