DIN 7504 A4 O 4,2X13 Z
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75044O042 13
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377368539
Nettopaino 100:aa kohti
0,150 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
75044O042 13
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377368539
Nettopaino 100:aa kohti
0,150 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,4 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,6 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kanta | PZ2 |
| Mitta dp (dp) | 3,6 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 O 4,2X13 Z