DIN 7504 A4 O 5,5X90 H
Itseporautuvat uppokantaruuvit, muoto O
Nimikkeen numero
75044O55 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377368034
Nettopaino 100:aa kohti
1,320 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
75044O55 90
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377368034
Nettopaino 100:aa kohti
1,320 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Kokonaispituus (l) | 90 mm |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,3 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
| Kanta | PH3 |
| Mitta dp (dp) | 4,8 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Huomio, vain pehmeille metalleilleKäyttöalue
Metallirakennus, Aurinkokenno, JulkisivuJaa DIN 7504 A4 O 5,5X90 H