DIN 7971 A2 C 3,9X16
Uralevyruuvit, lieriökanta
Nimikkeen numero
7971239 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377155054
Nettopaino 100:aa kohti
0,148 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
7971239 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377155054
Nettopaino 100:aa kohti
0,148 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,9 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 7 " |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,625 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,5 mm |
| pään muoto | sylinterikansi |
| Kannan korkeus (k) | 2,25 mm |
| Uran leveys (n) | 1 mm |
| Uran syvyys (t) | 1,05 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusJaa DIN 7971 A2 C 3,9X16