DIN 7972 A2 C 3,5X25
Uralevyruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
7972235 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377155795
Nettopaino 100:aa kohti
0,132 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
7972235 25
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377155795
Nettopaino 100:aa kohti
0,132 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 6 " |
| Kokonaispituus (l) | 25 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 6,8 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,1 mm |
| Uran leveys (n) | 1 mm |
| Uran syvyys (t) | 0,6 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusJaa DIN 7972 A2 C 3,5X25