DIN 7972 A2 C 5,5X22
Uralevyruuvit, uppokanta
Nimikkeen numero
7972255 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377156198
Nettopaino 100:aa kohti
0,326 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
7972255 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377156198
Nettopaino 100:aa kohti
0,326 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 12 " |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,875 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,8 mm |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan korkeus (k) | 3,4 mm |
| Uran leveys (n) | 1,6 mm |
| Uran syvyys (t) | 1 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusJaa DIN 7972 A2 C 5,5X22