DIN 7973 A2 C 2,9X9,5
Uralevyruuvit, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
7973229 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377156495
Nettopaino 100:aa kohti
0,044 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
7973229 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377156495
Nettopaino 100:aa kohti
0,044 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 2,9 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 4 " |
| Kokonaispituus (l) | 9,5 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,375 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 5,5 mm |
| pään muoto | raised |
| Kannan korkeus (k) | 1,7 mm |
| Uran leveys (n) | 0,8 mm |
| Uran syvyys (t) | 1,25 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ura |
| Mitta f (f) | 0,9 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusJaa DIN 7973 A2 C 2,9X9,5