DIN 7976 A2 C 3,5X22
Kuusiolevyruuvit
Nimikkeen numero
7976235 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377157324
Nettopaino 100:aa kohti
0,138 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
7976235 22
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377157324
Nettopaino 100:aa kohti
0,138 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 6 " |
| Kokonaispituus (l) | 22 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,875 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 5,96 mm |
| Kanta | SW 5,5 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- Ulkokuusikanta
Jaa DIN 7976 A2 C 3,5X22