DIN 7976 A2 C 4,2X13 SZ
Uralevyruuvit, kuusiokanta
Nimikkeen numero
79762042 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377157126
Nettopaino 100:aa kohti
0,154 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
79762042 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377157126
Nettopaino 100:aa kohti
0,154 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,5 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| Kulmamitta (e) | 7,59 mm |
| Kanta | SW 7 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- Ura
- Ulkokuusikanta
Jaa DIN 7976 A2 C 4,2X13 SZ