DIN 7976 A2 C 4,2X13 SZ, Polyamidscheibe 10 mm
Uralevyruuvit, kuusiokanta + Polyamid
Nimikkeen numero
797620242 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377343079
Nettopaino 100:aa kohti
0,163 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
797620242 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377343079
Nettopaino 100:aa kohti
0,163 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,5 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 2,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| Kulmamitta (e) | 7,59 mm |
| Kanta | SW 7 |
| Mitta h (h) | 2 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Ulkoinen kuusiokolo, jossa on ura- Sinkkipinnoite Suolasumutesti 1 000 tuntia.
- Polyamidilevy Ø10mm
Jaa DIN 7976 A2 C 4,2X13 SZ, Polyamidscheibe 10 mm