DIN 7976 A2 C 4,8X13 SZ, EPDM-Dichtscheibe 12 mm
Uralevyruuvit, kuusiokanta + EPDM
Nimikkeen numero
797620348 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377370280
Nettopaino 100:aa kohti
0,275 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
797620348 13
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377370280
Nettopaino 100:aa kohti
0,275 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 13 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,5 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta uralla |
| Kulmamitta (e) | 8,71 mm |
| Kanta | SW 8 |
| Mitta h (h) | 2 mm |
Tuotetiedot
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Ulkoinen kuusiokolo, jossa on ura- Sinkkipinnoite Suolasumutesti 1 000 tuntia.
- EPDM-tiivistyslevy Ø12mm
Jaa DIN 7976 A2 C 4,8X13 SZ, EPDM-Dichtscheibe 12 mm