DIN 7976 A2 C 8,0X70
Kuusiolevyruuvit
Nimikkeen numero
7976280 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377158208
Nettopaino 100:aa kohti
2,470 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
7976280 70
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377158208
Nettopaino 100:aa kohti
2,470 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 16 " |
| Kokonaispituus (l) | 70 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Kuusiokanta |
| Kannan korkeus (k) | 5,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Ulkokuusikanta |
| Kulmamitta (e) | 14,21 mm |
| Kanta | SW 13 |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- Ulkokuusikanta
Jaa DIN 7976 A2 C 8,0X70