DIN 7981 A2 C 3,9X16 Z
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
79812039 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377159533
Nettopaino 100:aa kohti
0,146 kg
Nimikkeen numero
79812039 16
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377159533
Nettopaino 100:aa kohti
0,146 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 3,9 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 7 " |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,625 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 7,5 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 2,8 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kanta | PZ2 |
| Mitta m (m) | 4,1 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A2 C 3,9X16 Z