DIN 7981 A2 C 4,2X9,5 V2
Levyruuvit, neliökolo, kupu-uppokanta
Nimikkeen numero
79812V42 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377251749
Nettopaino 100:aa kohti
0,122 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
79812V42 95
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377251749
Nettopaino 100:aa kohti
0,122 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Tuote-esitteet
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus (l) | 9,5 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,375 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,1 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 3,05 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Nelikanta |
| Kanta | V2 |
Tuotetiedot
Tuote-edut
NelikantaKanta tarjoaa ihanteellisen täydennyksen jo tutuille kannoille, kuten TX, PZ ja PH
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä ei sisällä huomattavia määriä klorideja tai rikkidioksideja.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- neliökolo
- kupukanta
Tuote-esitteet
Jaa DIN 7981 A2 C 4,2X9,5 V2