DIN 7981 A2 C 4,8X80 Z
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
79812048 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377159878
Nettopaino 100:aa kohti
0,890 kg
Nimikkeen numero
79812048 80
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377159878
Nettopaino 100:aa kohti
0,890 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 80 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 3,375 " |
| lanka Net | sheet thread |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan korkeus (k) | 3,55 mm |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
| Kanta | PZ2 |
| Mitta m (m) | 4,7 mm |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A2 C 4,8X80 Z