DIN 7981 A4 C 4,2X19 Z
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
79814042 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377161611
Nettopaino 100:aa kohti
0,188 kg
Pakkausyksiköt:
1.000
Nimikkeen numero
79814042 19
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377161611
Nettopaino 100:aa kohti
0,188 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus (l) | 19 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,1 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,05 mm |
| Mitta m (m) | 4,3 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A4 C 4,2X19 Z