DIN 7981 A4 C 5,5X45 Z
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
79814055 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377161949
Nettopaino 100:aa kohti
0,736 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
79814055 45
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377161949
Nettopaino 100:aa kohti
0,736 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 5,5 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 12 " |
| Kokonaispituus (l) | 45 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1,75 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 10,8 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,95 mm |
| Mitta m (m) | 6,2 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A4 C 5,5X45 Z