DIN 7981 A4 C 6,3X16 Z
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
79814063 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377162021
Nettopaino 100:aa kohti
0,444 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
79814063 16
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377162021
Nettopaino 100:aa kohti
0,444 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 14 " |
| Kokonaispituus (l) | 16 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 0,625 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,55 mm |
| Mitta m (m) | 6,7 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A4 C 6,3X16 Z