DIN 7981 A4 C 6,3X50 H
Levyruuvit, ristiura, kupukanta
Nimikkeen numero
7981463 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377162991
Nettopaino 100:aa kohti
1,056 kg
Nimikkeen numero
7981463 50
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377162991
Nettopaino 100:aa kohti
1,056 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 14 " |
| Kokonaispituus (l) | 50 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 2 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | Lens pää |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 4,55 mm |
| Mitta m (m) | 7,1 mm |
| Kanta | PH3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Phillips |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PH
- kupukanta
Jaa DIN 7981 A4 C 6,3X50 H