DIN 7982 A2 C 4,8X100 Z
Levyruuvit, ristiura, uppokanta
Nimikkeen numero
79822048 100
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377164261
Nettopaino 100:aa kohti
1,015 kg
Nimikkeen numero
79822048 100
Teräslaatu
A2
EAN/GTIN
4043377164261
Nettopaino 100:aa kohti
1,015 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,8 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 10 " |
| Kokonaispituus (l) | 100 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 4 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 9,5 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3 mm |
| Mitta m (m) | 5 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- uppokanta
Jaa DIN 7982 A2 C 4,8X100 Z