DIN 7982 A4 C 4,2X32 Z
Levyruuvit, ristiura, uppokanta
Nimikkeen numero
79824042 32
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377166098
Nettopaino 100:aa kohti
0,235 kg
Pakkausyksiköt:
500
Nimikkeen numero
79824042 32
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377166098
Nettopaino 100:aa kohti
0,235 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 4,2 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 8 " |
| Kokonaispituus (l) | 32 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1,25 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 8,1 mm |
| Kannan korkeus (k) | 2,5 mm |
| Mitta m (m) | 4,4 mm |
| Kanta | PZ2 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- uppokanta
Jaa DIN 7982 A4 C 4,2X32 Z