DIN 7982 A4 C 6,3X38 Z
Levyruuvit, ristiura, uppokanta
Nimikkeen numero
79824063 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377166524
Nettopaino 100:aa kohti
0,703 kg
Pakkausyksiköt:
200
Nimikkeen numero
79824063 38
Teräslaatu
A4
EAN/GTIN
4043377166524
Nettopaino 100:aa kohti
0,703 kg
- Tekniset tiedot
- Tuotetiedot
- Luettelon sivu
Tekniset tiedot
| Halkaisija (d) | 6,3 mm |
| Halkaisija tuuma (d) | 14 " |
| Kokonaispituus (l) | 38 mm |
| Kokonaispituus tuuma ((Tuuma)) | 1,5 " |
| lanka Net | sheet thread |
| pään muoto | uppokanta |
| Kannan halkaisija (dk) | 12,4 mm |
| Kannan korkeus (k) | 3,8 mm |
| Mitta m (m) | 7 mm |
| Kanta | PZ3 |
| Kannan muoto (vetotapa) | Pozidriv |
Tuotetiedot
Käyttötarkoitukset
Levyruuviliitokset saniteetti- ja lämmitysrakennuksessaKäyttö kosteissa tiloissa sekä ulkokäytössä mukaan lukien teollisuusympäristö ja meren läheisyys.
Ruuvattavien osien levyjen on oltava suurempia kuin valitun ruuvin kierteen nousu
Käyttöalue
MetallirakennusOminaisuudet
- Levykierre- PZ
- uppokanta
Jaa DIN 7982 A4 C 6,3X38 Z